O mně

Hana Guziková - životní koučink

Vedu druhé k uvědomění, že mají v rukou ten nejmocnější nástroj tvoření a  zároveň nejsilnější zbraň hromadného ničení. Myšlení. Buď si s myšlením umíme hrát nebo jím trpíme. Volba je na nás a nevědomost neomlouvá.

Jsem transformační...Celý článek »


Proč tyto webové stránky?

Vaše možnost jste vy! Tyto webové stránky jsem zakládala s pocitem radosti. Vznikly jako součást mé práce a  zároveň z potřeby sdílet touto formou mé zkušenosti a poznání, že jedinou mojí možností jsem já , jedinou vaší možností jste  vy a jedinou...Celý článek »


Co je mým cílem?

Osobní svoboda.

Mít svobodu znamená mít  možnost volby. Základem této svobody jsou znalosti  o sobě. Pokud chce člověk svobodu a není si vědom sám sebe, žádná svoboda nikdy nemůže nastat. Čím víc chce žít člověk svobodně, tím víc se musí poznat. Sebepoznání...Celý článek »


Proč mít svého kouče?

S pomocí kouče postupně přehodnocujete skutečnosti  svého života, myšlení, vnímání,  chování a  jste schopni  postupně provádět změny, které se  často promítnout i v dalších životních oblastech.

 

Být sám sobě dobrým rádcem je někdy těžké.

Občas se každému z nás stane, že jsme tak nějak zacyklení ve svém...Celý článek »


Co je koučování?

:-)

Koučování jako střízlivá cesta k seberealizaci.

 

Toužíte-li po něčem, už to máte, jen o tom ještě nevíte.

Toužíte-li po něčem, už je to vaše. Toužíte-li po něčem, máte na to taky potenciál, jinak by vás to neoslovovalo. Koučování je...Celý článek »


Co dělá transformační kouč?

Život je osobní experiment každého z nás, proto jsme jediní, komu bychom měli naslouchat.

Transformační kouč vám pomáhá uvědomit si sami sebe. V  případě potřeby vám pomůže přehodnotit a změnit svůj vztah k sobě, přijmout sami sebe se vším, co jste svým myšlením doteď vytvořili. Pomáhá vám pustit...Celý článek »


OSTATNÍ INFORMACE
Upozornění stránky: Není k dispozici žádný článek