Proč tyto webové stránky?

Vaše možnost jste vy! Tyto webové stránky jsem zakládala s pocitem radosti. Vznikly jako součást mé práce a  zároveň z potřeby sdílet touto formou mé zkušenosti a poznání, že jedinou mojí možností jsem já , jedinou vaší možností jste  vy a jedinou naší možností jsme my. 

V životě můžete zažít jen jeden skutečný úspěch.   Žít život podle sebe. Stačí, když budete sami sebou a ne tím, koho chtějí vidět ostatní.

Cílem mé práce a  spolupráce s dalšími osobnostmi  z řad koučů , terapeutů…je ukázat těm, kteří o to stojí, proč žít  svůj život  ve vlastním stylu a radosti a  jak se k němu dostat  svými prostředky.

Na těchto stránkách (obsah stránek budu postupně naplňovat) najdete ty, kteří se díky svým životním zkušenostem stali sami sobě těmi nejlepšími průvodci.

Najdete tady ty, kteří vědí, že dobrý průvodce je nepostradatelná součást každého z nás.

Najdete tady ty, kteří postupně dospěli k tomu, že jejich podstatou, posláním a radostí je průvodcovat.

Postupně tady najdete informace o tom, proč je dobré vědět kdo jste, kde jste, kam chcete a jakým způsobem se dostanete tam, kam byste se rádi dostali a co se stane, když se nic nestane.

Nabídnu možnosti (workshopy, individuální koučink, terapie, semináře, vzdělávání, projekty, diskuzní večery, pobyty…) kde se potkat s těmi, kteří vám mohou pomoci mnohé ve vašem životě osvětlit, vědí co činí a činí, co mají a ne to, co nemají, proto to činí vášnivě rádi a  hlavně s láskou. Nabídnu také možnosti spolupráce nebo jak se potkat jen tak, bez účelu, třeba pro samotné potkávání se a sdílení.

Prostřednictvím článků a videí se s vámi na těchto stránkách ráda podělím  o  vlastní  zkušenosti  a znalosti do výše svého uvědomění.

Vítám všechny, kteří hledáte  odpovědi a proto je nacházíte. Vítám  i ty z vás, kteří hledáte pro samotné hledání. Vítám vás!

Hana Jurtíková.