Workshop na téma Bludné kruhy

Přijďte se podívat na svůj nežádoucí model myšlení, cítění a chování. Přijďte tomuto modelu porozumět a dospět.

Co je naším cílem?

  •  Najít konkrétní bludný kruh.  V bludném kruhu se člověk ocitá tehdy, když z určitého přesvědčení o sobě uvízne  v postoji dítěte, prožívá následně negativní emoce, které ho nutí útočit/utíkat/nic nedělat a není sám sebou, tzn. dospělým.
  • Najít celkový obraz vašich bludných kruhů, ve kterých se pohybujete.  Každému člověku se bludné kruhy objevují v několika oblastech jeho života a jsou součástí modelu jeho vnitřního světa, který se pak  uskutečňuje v realitě. Pokud vám v realitě něco nefunguje, je to právě kvůli oněm bludným kruhům, které vás nutí jednat postojem dítěte.
  • Vystoupit v konkrétních situacích z postoje dítěte.  Postoj dítěte je nedostatečná sebeúcta; snažíte se naplnit představy druhých; bojíte se udělat chybu; trestáte se za to, že nejste dokonalí; ustupujete,    když  ostatní nesdílí váš názor….; snažíte se o postup v práci v domnění, že zvýší vaši sebehodnotu; neumíte říkat ne; bojíte se mluvit před lidmi; bojíte se mít svůj názor a stát si za ním; obáváte se reakcí druhých; máte strach začít realizovat svoje sny; trpíte emocemi; jste neustále ve stresu; máte problémy se sebeprezentací.

Proč?

  • abyste byli sami sebou a mohli být úspěšní

Co vás čeká?

  • Teoretická část. Uvědomíte si, jak a proč nás ovlivňuje naše podvědomí a proč opakujeme stále dokola stejné vzorce chování, ať děláme, co děláme.
  •  Praktická část. Popíšete vlastní vzorce stereotypního chování, které vás udržují v bludném kruhu; uvědomíte si nutnost přijetí, puštění a vložení nového vzorce; prakticky se naučíte z bludného kruhu vystoupit.

Napíšete svůj životopis, který jste mimo jiné na  těchto bludných kruzích vystavěli. Uvědomíte si: zodpovědnost za model myšlení, který jsme převzali od rodičů, důležitost vědomého přijetí tohoto modelu myšlení i rodičů samotných, odpuštění a rozhodnutí pro jiný model myšlení.

Naučíte se poznat bludný kruh.

 

 Workshop vede:Hana Jurtíková, koučka

 Kdy: Sobota, 26.9.2015, začínáme v 10.00, končíme v 17h  Neděle, 27.9.2015, začínáme v 10.00, končíme v 16.00

 Kde: Galerie na Jarmily Glazarové 370/5a, Olomouc-Hejčín

 Za kolik:2.500.-

 Co sebou:Psací potřeby, poznámkový blok, svačinu, na oběd zajdeme nebo jej objednáme


Těším se! Hana Jurtíková

 

Tento článek byl zveřejněn v sekci: Workshopy. Přímý odkaz na článek zde.